Značky

KRATKI

Firma Kratki.pl má historii sahající do roku 1998. Původní hlavní činností byla výroba krbových mřížek (Kratki znamená v polštině mřížky) ale díky rychlému a dynamickému rozvoji se začala firma zaměřovat také na krbová kamna, litinové krbové vložky, biokrby a hlavně krbové vložky s výměníkem.

Teplovodní krbové vložky Kratki se nyní vyrábí v rozmezí 8 - 30 kW (např. v řadách Antonín, Maja, Zuzana, Olivie, Amelie).

Letošními novinkami jsou hlavně krbové vložky s bočním prosklením typu BS (celoprosklené bez sloupku) a velmi účinné řady EKO AQUA (8 - 18 kW)

Vložky jsou vyráběny z kvalitní kotlové oceli tl. 4 mm, dvířka a rošt jsou litinové.

Samozřejmostí je kouřová klapa umístěna v hrdle vložky a elegantní stříbrná rukojeť.

Používané žáruvzdorné sklo je odolné do 800°C.

Výroba je prováděna na CNC strojích a počítači řízených linkách, což zaručuje naprostou přesnost a spolehlivost výrobku.

Všecny vložky mají znak CE, což znamená, že splňují veškeré bezpečnostní normy a mohou být prodávány ve všech zemích EU.

Záruka je 5 let.

BEF Home

Krbové vložky BeF Home mají moderní inovativní design. Krbové vložky firmy BeF Home patří mezi špičku na českém i evropském trhu.
Velký důraz je kladen na každý detail tak, aby naše krbové vložky jako celek, působily jako dominanta celého interiéru.

Topeniště je vyložené akumulačním materiálem Carconem nebo šamotem je designově uděláno tak, aby ještě více zkrášlovalo pohled do ohně.

Široká variabilita celkového provedení krbových vložek - rovné , rohové, průhledové a nově i třístranné
Průhledové krbové vložky zajímavým způsobem propojují dvě místnosti vedle sebe a umožňují vychutnat si skvělou atmosféru hořícího ohně z obou prostor
Rozměry krbových vložek od standardních po širokoúhlé. Firma BeF Home nabízí typové řady Optim, Start, Trend, Inter, BeF a oboustranné vložky Twin.

Teplovodní krbové vložky řady Aquatic

Řada exkluzivních teplovodních krbových vložek, které maximálně a efektivně využijí teplo k vytápění celého domu. Díky akumulační výstelce topeniště a oddělení spalovacího prostoru od ohřevu teplovodního média bylo u těchto vložek dosaženo vysoké čistoty spalování a vysoké účinnosti. Všechny modely jsou standardně vybaveny externím přívodem spalovacího vzduchu, dochlazovací smyčkou a izolací výměníku.

Krbové vložky BEF Home

SPARTHERM

Popis značky...

UNIFLAM

Popis značky...

HAJDUK

Popis značky...

ROMOTOP

Popis značky...

NORDICA

Popis značky...

INVICTA

Popis značky...