Obchodní podmínky

Vážený zákazníku!
V našem novém specializovaném internetovém obchodě, najdete široký sortiment výrobků značek KRATKI, UNIFLAM, INVICTA, LAUDEL, FERLUX, SEGUIN které si můžete dle Vámi zvoleného způsobu dodávky nechat zaslat až do domu! Veškeré zboží si tak můžete objednat v klidu a pohodlí domova, takže Vám tato operace nezabere žádný volný čas a nebudou s ní spojeny žádné další náklady! Zboží si můžete odebrat a zaplatit několika způsoby, které Vám budou nabídnuty při finalizaci objednávky.

Způsoby dopravy a platby:

Osobní odběr:

  • Platba v hotovosti
  • Bankovním převodem
  • Převodem pomocí Zálohové faktury, která Vám bude na vyžádání zaslána elektronickou poštou

Spediční službou

  • Převodem pomocí Zálohové faktury, která Vám bude na vyžádání zaslána elektronickou poštou
  • Bankovním převodem
  • Dobírkou při převzetí doručeného zboží

Důležité informace:

Ceny uvedené v našem internetovém obchodě jsou konečné. Případné slevy lze získat při vyhlášení speciálních akcí, které jsou omezeny jak časově, tak počtem kusů a modelů.

Balíková přeprava PPL (do 25 kg) - při nákupu nad 6.000,- Kč vč. DPH nehradíte poštovné, balné a doběrečné. Při nákupu za méně než 6.000,- Kč vč. DPH Vám bude připočtena částka 150,- Kč za poštovné a balné. Při zaslání zboží prostřednictvím spediční služby PPL, budete o dodání přímo vyrozuměni rozvážku konajícím řidičem, se kterým dohodnete čas převzetí.

Paletová přeprava GEIS (nad 25 kg) - pokud není u zboží uvedena DOPRAVA ZDARMA bude Vám připočtena částka 790 kč za dopravu. Při zaslání zboží prostřednictvím spediční služby GEIS, budete o dodání přímo vyrozuměni rozvážku konajícím řidičem, se kterým dohodnete čas převzetí.

Ochrana osobních údajů:

Získaná osobní data od našich zákazníků jsou uchovávána v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů.

Firma Krby – kamna - příslušenství je registrovaným správcem osobních údajů, čímž je vázána a zároveň certifikována údaje získané od zákazníků užívat výhradně pro vnitřní potřebu firmy a neposkytovat je třetím osobám.

Při vyřizování zásilek zasílaných spediční službou jsou uváděny pouze údaje zaručující bezproblémové doručení. Těmito údaji se rozumí:

  • jméno a příjmení adresáta
  • doručovací adresa
  • telefonické spojení pro podřízení doručení potřebám zákazníka

Bez výslovného souhlasu nakládá firma Krby – kamna - příslušenství s osobními údaji zákazníků pouze a výhradně v rozsahu, který je stanoven zákonem o ochraně osobních údajů, zejména v § 5 odst. 2 písm. b) a v § 5 odst. 6.

Osobní data našich zákazníků jsou uložena v neveřejném sektoru našeho serveru a jsou zabezpečena proti zneužití. Tato data nejsou zneužitelná, ani poskytovaná třetím osobám.

V případě, že z jakéhokoliv důvodu nechcete již nadále využívat služeb našeho obchodu, nebo si přejete smazání svého účtu s odstraněním svých osobních údajů, předejte prosím svůj požadavek správci našeho internetového obchodu na e-mail adrese: jan.zajic@seznam.cz